ABOUT US | For English Click Here

Tunalı Denetim ve Mali Müşavirlik

CPA,Certified Public Accountant 

CFO, Chief Financial Officer

GM ,General Manager


Ozhan TUNALI, Graduated from the Department of Business; Accounting and finance program. A public accountant. With 24 years of business experience which started as an assistant auditor in public accountant sector, worked in business, financial accounting, general accounting, tax, audit, finance and finance model creation, budget and management techniques.

Hobbies are Enduro motor sports,off road jeep,sail a boat,kickboxing,krav maga,go skiing and swimming.  Married and father of two children.


Papers

İSMMMO ;  https://www.ismmmo.org.tr

         Stamp No                          : 60048

        Chamber Register No     :33128

        Office Register  No           : 22130

         Acca No                              : 4316617

 

 BDB           ;  http://bilirkisilik.adalet.gov.tr/

         Expert Witness No            :   4062

Tunalı Denetim ve Mali Müşavirlik

Mali Müşavir Özhan TUNALI tarafından kurulmuştur. SMMM unvanlı denetçi ve danışmanlarından oluşan profesyonel kadrosu ile seçkin müşterilerine, vergi ve ticaret hukuku başta olmak, mali, ekonomik ve yatırım konularında uygulamalı danışmanlık, yönetim danışmanlığı, Ar-ge danışmanlığı, vergi ve muhasebe denetimi, bağımsız denetim, Re-organizasyon ve yapılanma, değişim mühendisliği gibi konularda değişen/gelişen teknoloji ve mevzuatlara uyumlu olarak deneyimli, tutarlı, dürüst/güvenilir, yakın ve etkin hizmet anlayışla sürdürmektedir.

Özhan TUNALI, İşletme Bölümü- Muhasebe-Finansman anabilim dalı mezunudur.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir’dir. Yeminli Mali Müşavirlikte ‘’Denetçi Yardımcısı’’ olarak başladığı iş hayatında 24 yılı aşkın süredir işletme,finansal muhasebe,genel muhasebe, vergi , denetim, finans ve finansal modeller oluşturma , butce ve yonetim teknikleri üzerine çalışmaktadır. Hobileri arasında ise ; Enduro motor sports,off road jeep,tekne kullanmak,kickboks,krav maga,kayak yapmak ve yüzme’dir. Evli ve 2 çocuk babasıdir.


Evraklarımız

İSMMMO ;  https://www.ismmmo.org.tr

         Kaşe No         : 60048

        Oda Sicil No   : 33128

        Buro Sicil No  : 22130

        Acca No           : 4316617

 BDB           ;  http://bilirkisilik.adalet.gov.tr/

         Bilirkişi No     :  4062